Grójec, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca Autobusu - Kat.d

Opole Ochodze

Omega Smak Podróży Aneta Zielony to przedsiębiorstwo prywatne, działające w branży biur podróży.
Rodzaj świadczonej przez nią działalności został w Europejskiej Klasyfikacji Działalności sklasyfikowany jako: Działalność agencji turystycznych, pilotów i przewodników wycieczek; pozostała działalność związana z turystyką gdzie indziej nie sklasyfikowana.

Kierowca kat. D
Miejsce pracy: Opole
Zadania:
&#8226; transport pasażerów na wyznaczonych trasach na terenie kraju
&#8226; dbałość o powierzone mienie
Wymagania:
&#8226; prawo jazdy kat. D
&#8226; doświadczenie w prowadzeniu autobusów
&#8226; dobra organizacja czasu pracy
&#8226; dyspozycyjność
&#8226; miła aparycja
&#8226; odpowiedzialność
&#8226; komunikatywność
&#8226; punktualność
Oferujemy:
&#8226; zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie (od zaraz do grudnia 2013)
&#8226; atrakcyjne warunki zatrudnienia
&#8226; możliwość zakwaterowania w mieszkaniu służbowym
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: biuro@smakpodrozy.com.pl/ ; lub pocztą na adres:
OMEGA SMAK PODRÓŻY Aneta Zielony, 46-070 Ochodze, ul. Stawowa 9
tel. +48 888 736 232; Tel. 77/445 52 30 - 31
W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Dziękujemy za przesłane aplikacje, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 23 Lipiec, 2013  00:51

Identyfikator: 470104

Wyświetleń: 6366